donderdag 23 februari 2012
Wim Mijs, NVB-directeur nu ook leidende rol bij EBF
16:55
23-1-2012
  0
  0%

Wim Mijs, NVB-directeur nu ook leidende rol bij EBF



Het nieuwe jaar is goed begonnen voor Wim Mijs. De directeur van de Nederlandse Vereniging van Banken is met ingang van januari aangesteld als de voorzitter van het uitvoerend comité van de European Banking Federation (EBF) die meer dan 5.000 Europese banken vertegenwoordigt. Waar de NVB de gemeenschappelijke belangen van de Nederlandse banken behartigt doet de EBF dit voor de Europese Banken.
Sinds vorig jaar is Mijs ook voorzitter van de Internationale Bankenfederatie (IBFed) waarvan de EBF lid is. Zo heeft de EBF zich de laatste tijd beziggehouden met de kapitaaleisen in het kader van Basel III, de richtlijn voor markten in financiële instrumenten (MiFID) en de voorgenomen Financial Transaction Tax.
Door nieuwe regels en wetgeving voor de Europese financiële sector is een sterke positionering van de EBF in Brussel belangrijk. De European Banking Federation brengt onder andere noodzakelijke kennis en ervaring bijeen die ingezet kan worden bij het opstellen van nieuwe wetten en regels . 'Deze tijd vraagt erom dat de EBF zich duidelijk laat horen en uitspreekt,' aldus Wim Mijs. 

Bron: www.nvb.nl
waardering:  0%
Ik vind dit artikel nuttig:ja nee | print | stuur door | reageer
Stuur Door
Laat hier uw naam en email adres achter.
 
 
 
 
 


U kunt de eerste zijn om een reactie te geven.
Reageer
Laat hier uw reactie achter.
 
 
 
print | stuur door
Stuur Door
Laat hier uw naam en email adres achter.